Захисник "Сан-Хосе" отримав жахливу травму (відео)

Проти Бойла грубо зіграв суперник

Захисник "Сан-Хосе Шаркс" Ден Бойл покинув лід на носилках у першому періоді матчу регулярного чемпіонату НХЛ з "Сент-Луїс Блюз" (6:2), повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Бойл під’їхав до борту, намагаючись заволодіти шайбою у своїй зоні, у цей момент його атакував ззаду гравець суперників Максим Лап’єр. Постраждалий врізався головою (щелепою) об верхню кромку борту, повалився на лід і пролежав на ньому кілька хвилин. Після чого його вивезли з майданчика. За словами очевидців, гравець здавався непритомним.

Лап’єр отримав п’ятихвилинний штраф за атаку ззаду, ще такий самий штраф за участь у бійці, яку спровокувала його груба гра проти Бойла, і покинув лід до кінця гри.

Пізніше на офіційному "твіттері" "Шаркс" з’явилася інформація, що їхній 37-річний захисник у шпиталі і перебуває в свідомості. Наразі його точний діагноз не відомий.