Вчера 10 7
Завтра 14 8

Заріпов завдав "Атланту" восьмої поспіль поразки

"Ак Барс" святкує чергову перемогу

Нападник "Ак Барса" Даніс Заріпов приніс перемогу своїй команді над підмосковним "Атлантом".

Матч, що пройшов 29 жовтня у Казані, закінчився з рахунком 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) на користь господарів.

Заріпов спочатку на 23-й хвилині вивів "Ак Барс" вперед, реалізувавши більшість, потім допоміг Денису Голубєву подвоїти рахунок (34-а хвилина), а на 47-й хвилині він встановив остаточний рахунок у матчі.

Єдину шайбу у складі гостей закинув вихованець київського "Сокола" Микола Жердєв за 9 секунд до кінця другої двадцятихвилинки.

Після цієї гри в активі казанців стало 40 очок і вони йдуть четвертими у Східній конференції. "Атлант" з 25-ма очками 11-й на Заході.

Відзначимо, що для підмосковної команди сьогоднішня поразка стала вже восьмою поспіль, а "Ак Барс" утретє поспіль перемагає.