Збірна Латвії здобуває першу перемогу

А німці - вперше програють

Збірна Латвії перемогла збірну Німеччини у матчі групового турніру на чемпіонаті світу з хокею.

Поєдинок закінчився з рахунком 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) на користь латвійської збірної. У її складі відзначились закинутими шайбами Мікс Індрасіс (12-та хвилина), Мікеліс Редліхс (24) та Алексейс Широковс (53). Голи Джона Тріппа та Кая Госпельта у другому періоді подарували німцям шанс врятувати гру.

Відзначимо, що перші два відрізки гри пройшли без грубощів з боку обох команд, зате на початку третього періоду гравці збірної Німеччини змусили свою команда цілих шість хвилин грати у меншості, якою й скористалися латвійські хокеїсти.

Перемога у матчі дала можливість латвійцям наздогнати за очками збірну Німеччини. Тепер у обох команд по три очки. А лідирують у стокгольмській групі росіяни та шведи.