Збірна Росії продовжила переможну серію

Черговою жертвою росіян стала Данія
10 мая 2012г. 21:50

Хокеїсти збірної Росії довели до чотирьох матчів переможну серію на чемпіонаті світу з хокею, який проходить у Фінляндії та Швеції.

Збірна Росії в четвер з рахунком 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) обіграла команду Данії, що займає останнє місце в стокгольмській групі.

Євгеній Медведєв вивів збірну Росії вперед на 3-й хвилині, але вже на 5-й хвилині рахунок став рівним: шайба влетіла у ворота Костянтина Баруліна після кидка Ларса Еллері рикошетом від ковзана російського захисника. На 14-й хвилині Євгеній Малкін повторно вивів вперед команду Зінетули Білялетдінова. Дмитро Калінін на 27-й хвилині збільшив перевагу збірної Росії і поставив крапку в матчі.

У перших трьох зустрічах чемпіонату світу збірна Росії обіграла команди Латвії (5:2), Норвегії (4:2) та Німеччини (2:0). Російська команда набрала 12 очок і зрівнялася зі шведами в турнірній таблиці. Обидві збірні йдуть без поразок і практично забезпечили собі місце у плей-офф. У п’ятницю росіяни і шведи зіграють між собою.