Збірна Росії виграла Євротур

Шведи - перемогли на Чеських іграх

Хокеїсти збірної Росії виграли заключний матч Чеських ігор і стали переможцями Євротуру-2012/13.

У останньому матчі заключного етапу Євротуру, що пройшов у Брно 28 квітня, росіяни переграли господарів турніру чехів з рахунком 2:1 (0:1, 2:0, 0:0). Суперник першим відкрив рахунок: на п’ятій хвилині шайбу закинув Іван Рахунек. На 24-й хвилині Єгор Аверін відновив рівновагу, а на 40-й - Кирило Петров закинув переможну шайбу.

Раніше в неділю відбувся ще один матч Євротуру: збірна Швеції переграла фінську команду з рахунком 2:1. У першому таймі командам вдалося закинути по одній шайбі: фін Сакарі Салмінен вразив ворота суперника на 11-й хвилині, а швед Джиммі Ерікссон - на 17-й. Автором вирішального голу на 31-й хвилині став нападник шведів Ніклас Даніельссон.

За підсумками Чеських ігор - заключного етапу Євротуру - російська команда посіла друге місце, набравши 5 очок. Першими стали шведи з 9 очками. Третє місце дісталося чеській збірні, що набрала 3 очки.

Проте, за підсумками Євротуру збірна Росії стала першою, в її активі 23 очки. Друге місце в турнірній таблиці посіла команда Чехії, що набрала 18 очок, а третє - фінська збірна з 16 очками.