Сейчас 3 2
Завтра 10 7

Збірна Словаччини б’є збірну США

Словаки набирають очки у матчі з фаворитами

Збірна Словаччини здобула перемогу над збірною Сполучених Штатів Америки у матчі групового етапу чемпіонату світу-2012.

Поєдинок, що пройшов в понеділок у Гельсінкі, закінчився з рахунком 4:2 (3:1, 0:1, 1:0).

Словаки вийшли вперед ще на перших секундах матчу після голу Домініка Ґранака, а протягом першого періоду відзначилися ще двічі - Бранко Радівоєвіч закинув на 15-й хвилині, а Андрей Секера - за шість секунд до кінця періоду. І вже аж наприкінці третього періоду вже у порожні ворота американців закинув шайбу Мірослав Сатан.

За кілька хвилин до цього словацьким хокеїстам вдалося пробити Джиммі Говарда, але арбітри встановили, що шайба потрапила у штангу, і гол не зарахували.

Американці відзначилися по разу в першому та другому періоді. Шайби на рахунку Джастіна Фолька (16-та хвилина) та Пола Стастни (39).

Ця перемога принесла збірній Словаччини перші три очки, які дають їй перевагу над білорусами та казахами, які без очок перебувають на останній сходинці, проте й зіграли на гру менше. Збірна США з п’ятьма очками, набраними у перших двох матчах, залишається у середині турнірної таблиці своєї групи.