Сегодня 3

Збірна Словаччини виходить у плей-офф

Франція програла суперечку за четверте місце
15 мая 2012г. 18:14

Збірна Словаччини пробилася у плей-офф чемпіонату світу, в очному протистоянні перегравши іншого претендента на потрапляння до четвірки лідерів - збірну Франції.

Поєдинок закінчився з бойовим рахунком 5:4 (2:2, 1:1, 2:1). Рахунок у ньому на 3 хвилині першого періоду відкрив словак Мілан Бартовіч. Його партнер по команді Бранко Радівоєвич оформив дубль (41 та 51 хвилини), чия остання шайба стала переможною. Крім того ворота французів вразили Томаш Копецки (7) та Міхал Хандзус (37).

У складі збірної Франції відзначились Йорік Трей (8), Тедді да Коста (15), Дам’єн Фльорі (40) та Ніколі Беш (50).

Отже, збірна Словаччини досягає позначки у 15 очок і стає недосяжною для збірної Франції, в активі якої 9 очок.