Збірна України продовжує серію поразок

Українці поступилися господарям турніру

Національна збірна України з хокею ще зменшила свої шанси залишитися у групі А першого дивізіону.

Наша команда програла черговий матч на чемпіонаті світу у Словенії. Господарі турніру обіграли українців з рахунком 3:2.

Українська збірна першою повела у зустрічі, коли на 13-й хвилині матчі ворота суперника вразив Андрій Міхнов. На початку другої частини зустрічі Саболіч рахунок зрівняв. Але за кілька хвилин Олег Шафаренко реалізував чисельну більшість і відновив перевагу українців.

На жаль для збірної України вже за п’ять хвилин Тічар вдруге зрівняв рахунок у матчі, а ще пізніше словенець оформив дубль і приніс перемогу своїй збірній.

Після цієї зустрічі словенці повернули собі лідерство у турнірній таблиці, набравши 12 очок. А Україна з одним очком і надалі є головним кандидатом на виліт з групи А.