Збірна України програла перший матч японцям

Овертайм не врятував підопічних Хоменка
09 апреля 2012г. 21:58

Національна збірна України з хокею у першому контрольному поєдинку перед чемпіонатом світу у групі А першого дивізіону поступилася збірній Японії (2:3).

Увесь перший період територіальною й ігровою перевагою володіли українці. Наслідком цього стала перша шайба у матчі, закинута Денисом Забулдовським.

Але в другій двадцятихвилинці куди активнішими були прудкі японці, які змушували своїми діями фолити підопічних Анатолія Хоменка. Саме реалізувавши чисельну більшість, Японія рахунок зрівняла. Закинув Го Танака.

А за 4 секунди до завершення другого періоду хокеїсти країни сонця, що сходить, вийшли вперед. Шайбу до свого активу записав Хіроші Уено.

Як і перший, заключний період знову активно розпочали вітчизняні хокеїсти. І знову ж таки, були винагородженні взяттям воріт опонента. Однозначно напрацював на гол активний протягом всього поєдинку Юрій Наваренко.

Зрештою, рахунок 2:2 виявився остаточним в основний час гри, тому командам довелося грати овертайм. Хоча довелося – це голосно сказано, адже минають лічені секунди і Аарон Келлер, якому ніхто не заважав прицілитися і кинути, дарує перемогу Японії з рахунком 3-2.

Могли українці взяти міні реванш, якби виграли в серії булітів, яка була прописана в регламенті за умови будь-якого результату, але й в цьому компоненті програли.

Вирішальними виявилися нереалізовані спроби Максима Квітченка та Андрія Міхнова і результативний буліт автора 2 шайби команди Марка Махона Хіроші Уено.

Наступний поєдинок ці суперники зіграють 11 квітня.