Збірна України провела двосторонку

Бєлухін, Разін, Касянчук - у складі

У четвер, 22 серпня, хокеїсти збірної України, яка у Донецьку готується до товариських матчів з французами, провели двосторонній поєдинок, повідомляє офіційний сайт ХК "Донбас".

Зустріч, що відбулася на льоду арени "Дружба", пройшла у форматі двох періодів по 15 хвилин. У ній здобули перемогу з сухим рахунком 4:0 (3:0, 1:0) хокеїсти умовної команди А.

Шайби: 1:0. Німенко (Благий) - 4:27 (6х5), 2:0. Морозов (Шалімов) - 9:13, 3:0. Разін - 13:34 (біл.), 4:0. Благий (Бєлухін, Разін) - 22:31 (біл).

Команда А: Селіверстов. Сільницький - Разін, Благий - Бєлухін - Торяник. Алексюк - Побєдоносцев, Морозов - Шалімов - Німенко.

Команда Б: Напненко. (Ячник з 15:00). Кугут - Петрухно, Касянчук - Варламов - Квітченко. Р.Борісенко - Скрипець, Чердак - Захаров - П.Борісенко.

Нагадаємо, що товариські поєдинки зі збірною Франції відбудуться 24 та 25 серпня у Донецьку.