Збірна України виграла турнір у Румунії

Однак останній свій поєдинок програла

Збірна України стала переможцем турніру серії Євро хокей челендж, що закінчився у Румунії.

В останньому поєдинку на турнірі наша національна команда поступилася полякам з рахунком 2:3ОТ (0:0, 0:0, 2:2, 0:1).

У нашій збірній голами відзначилися Полоницький (55-та хвилина) та Гніденко (60-та). У поляків шайби на рахунку Малажинського (44-та) та Колужа (52-га). Перемогу у овертаймі збірній Польші приніс влучний кидок Запали.

Попри сьогоднішню поразку наша збірна набрала на турнірі 7 очок і таким чином, забезпечила собі перше місце на турнірі. Поляки другі, у них 6 набраних балів, за ними йдуть казахстанці (2 очки) та румуни (0 очок).