Сейчас 2 1
Завтра 16 4

Збірна України знову програє на ЧС. ФОТО

Цього разу українці поступилися угорцям

Збірна України зазнала поразки від збірної Угорщини у другому матчі на чемпіонаті світу у групі А першого дивізіону. У матчі, що відбувся 16 квітня, був зафіксований рахунок 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) на користь угорців.

Місце у воротах тренерський штаб збірної України довірив молодому Михайлу Балабану, який доволі вдало змінив Ігоря Карпенка під-час першого матчу українців на турнірі проти Австрії. Той поєдинок вітчизняна національна команда програла зокрема через невпевнену гру в захисті.

Нажаль, ця ж проблема позначилась на результаті і цього разу. Помилки оборони призвели до двох шайб у ворота Балабана вже в першому періоді. Рахунок відкрив Галаніш. Віталій Люткевич в цій ситуації затримався в нападі, а Артем Бондарєв, який підстраховував свого партнера в обороні, зупинити суперника не зумів. Не вдалось це і Олександру Побєдоносцеву.

Автором другої шайби став Сікорчин. Йому ніхто не заважав зіграти на добиванні після того, як Балабан парирував шайбу перед собою.

Невдачі в захисті українська збірна мала компенсовувати результативними атакуючими діями. Проте потрібної агресії, націленості на ворота команді Хоменка бракувало.

В другому періоді українці могли як закинути, коли ледь не відзначився Віталій Доніка, так і пропустити. Від голу - врятувала штанга.

Найкраще, що поки виходить у команди Хоменка в Любляні - це кидки з середньої та далекої дистанції. Майстром таких є Побєдоносцев. Його постріл досяг мети, коли українці грали в більшості. Для захисника "Донбаса" це друга шайба на чемпіонаті.

Були у нашої збірної можливості зрівняти рахунок, проте угорці не менш близькими до того, щоб повернути собі перевагу в дві шайби. Ладаний не використав булліт у ворота української команди, призначений за фол Дениса Петрухна.

На останніх хвилинах українці замінили воротаря на польового гравця, але ризик не виправдався. Отримавши шайбу у порожні ворота, команда Хоменка програла (1:3).

Нагадаємо, у дебютному матчі на чемпіонаті світу у Словенії  українська збірна поступилася команді Австрії з рахунком 4:5.