Сегодня 9 0
Завтра 5 1

Злий на "Донбас" Кузнєцов відігрався на "Спартаку"

"Трактор" розгромив москвичів

Челябінський "Трактор" після домашньої поразки від донецького "Донбасу" всуху обіграв іншого представника Західної конференції КХЛ - московський "Спартак".

Матч регулярного чемпіонату КХЛ, що пройшов 7 грудня у Челябінську, закінчився з рахунком 4:0 (0:0, 3:0, 1:0) на користь господарів.

Євген Кузнєцов відзначився дублем у цьому поєдинку, вразивши ворота суперників на 25-й та 53-й хвилині. Ще по одному голу на свій рахунок записали Петрі Контіола (23-тя хвилина) та Станіслав Чистов (37-ма).

Після цієї перемоги челябинці з 66 очками у своєму активі йдуть на другій сходинці у Східній конференції, а "Спартак" з 32 набраними балами замикає турнірну таблицю Заходу.