матч-центр
Вчера 7 7
Сейчас 1 1
Сегодня 6 6
Завтра 8 6
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 7
Сейчас 1 1
Сегодня 6 6
Завтра 8 6
все
важные
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Федерация тенниса: «Мы украинцы, мы патриоты!». Обращение к болельщикам

Украинская сторона не видит никаких причин для перенесения принципиального матча с Бельгией.

Украинцы расстроены решением федерации / НОК

Федерация тенниса Украины обратилась с обращением к болельщикам, выразив глубокое разочарование по поводу переноса матча плей-офф Мировой группы Кубка Девиса Украина-Бельгия из Киева. Напомним, Международная Федерация после обращения бельгийской стороны не разрешила проводить матч в столичном Дворце спорта – он должен был состояться с 12 по 14 сентября. Сергей Стаховский после этого решения даже грозил подать на ITF в суд.

Украинская Федерация в своем обращении заявила:

Федерація тенісу України глибоко розчарована рішенням , яке прийняла Рада директорів ITF щодо заборони проведення матчу Кубку Девіса в нашій країні . Ми не бачимо жодних об ’ єктивних причин для такого рішення . Ситуація в Києві , де була запланована зустріч між нашою Національною збірною та командою Бельгії , наразі є безпечною , наскільки це взагалі можливо в умовах сьогодення . Можливо дійсно існує небезпека ворожого вторгнення з боку Росії , але так само не можна бути впевненим у безпеці країн - членів НАТО . Адже попереджали кремлівські ЗМІ , що армія Росії готова « перетворити на радіоактивний попіл » США і Європу . Зараз весь цивілізований світ не може почуватися спокійно .

Повторюємо – ми розчаровані . Ми готові сперечатися , але , на жаль , не в змозі щось змінити . Рада директорів ITF – це остаточна інстанція , рішення якої скасувати неможливо . І це є об ’ єктивний факт . Матч , який мав стати святом для всіх українських вболівальників , для всіх , хто є справжнім патріотом своєї держави , не буде проведений в Україні . Нам це заборонили ! ФТУ , звичайно , буде оскаржувати це рішення . Ми зробимо все можливе , щоб довести нашу спроможність приймати вдома будь - які спортивні події . Але все це буде стосуватися наступних змагань . Двобій з Бельгією ми змушені провести за межами України .

Де саме ? Федерація має час до 19 серпня , щоб визначитися з ареною , на якій пройде матч . Саме зараз ми проводимо консультації з гравцями , капітаном , тренерами , визначаємося з можливими варіантами … Ми докладемо максимальних зусиль , щоб матч пройшов на нейтральному полі . Так , це призведе до значних фінансових витрат ФТУ , адже разом з втратою домашнього майданчика ми залишилися і без місцевої спонсорської підтримки . А за регламентом ITF у разі вибору нейтрального поля саме ФТУ має нести всі витрати . Але справа навіть не в грошах , хоча , як всі розуміють , наразі це також велика проблема . Впораємось ! Хай буде важко , але віддавати проведення матчу бельгійцям , які оберуть незручне для нас покриття , ми НЕ СТАНЕМО ! Не для того наші хлопці віддавали своє здоров ’ я в попередніх поєдинках , які дозволили нам пробитися до плей - офф Світової групи , щоб зараз занапастити унікальний шанс пробитися до елітного дивізіону !

Україна зараз переживає найгірші часи в своїй новітній історії . Нам , на жаль , не звикати до перешкод і негараздів . Ми все подолаємо ! Абсолютно все ! Ми – українці , патріоти ! Ми впораємося ! І цей матч Кубку Девіса стане лише додатковим випробуванням нашого характеру . Тепер ми , як ніколи , зобов ’ язані на корті довести свою перевагу над суперником . Над тим суперником , який скористався можливістю максимально ускладнити нам життя .

У нас з ’ явилася додаткова мотивація . Відступати не будемо . Гравці настроєні віддати всі сили боротьбі . Ми переможемо ! Інакше бути не може ! Україна понад усе !

ФТУ обіцяє , що докладе максимальних зусиль не тільки для того , щоб забезпечити переможний результат , але й зробить все , щоб надати можливість всім вболівальникам спостерігати за розвитком подій в цьому ПРИНЦИПОВОМУ двобою з суперником , який вже двічі до цього брав над нами гору .

Слава Україні ! Героям Слава !

Федерація тенісу України

Как сообщили XSPORT в украинской Федерации тенниса, самым вероятным местом проведения матча считается Таллинн – местный теннисный центр имеет те же параметры, как и киевский Дворец спорта.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров