Підтримувати тих людей, які нас захищають на фронті, ми зобов’язані

Рада вітати усіх читачів мого блогу!

Розпочну черговий пост із сумного: кілька днів тому в Києві поховали Темура Юлдашева – славного українського пауерліфтера, нашого колегу по спорту. Він одним з перших став на захист рідної землі і загинув у зоні проведення АТО від кулі снайпера. Я не була особисто знайома з Темуром, але чула про його здобутки. На жаль, багато найкращих синів України так і не повернулися з війни. Я щиро співчуваю рідним і близьким Темура Юлдашева, вічна пам'ять Герою...

Скоріше б усе це закінчилося. Щодня ми чуємо з новин, що є загиблі, скалічені… Я навіть не уявляю, за рахунок чого там хлопці тримаються психологічно, дуже важко і рідним. Вважаю, що ніхто сьогодні не має стояти осторонь і бути «над ситуацією», і спортсмени в тому числі. Політика – згодна, не варто ні за кого агітувати або когось очорняти, кожен має свою точку зору і політичні вподобання. Але підтримувати тих людей, які нас захищають на фронті, ми зобов’язані. Це наша країна, за яку ми виступали на спортивних аренах, а тепер патріоти воюють за нас і їм варто віддати належне.

Останній місяць часу для мене пройшов без якихось суттєвих подій – як і раніше, я тренуюся і працюю. Зараз моя вага складає 105-107 кг. Я стараюся ще більше скинути, а потім зупинюся на певній позначці і дам організму відпочинок. Нині для схуднення є всі необхідні передумови: скоро літо – свіжі овочі та фрукти, це полегшує завдання. Сьогодні до мого щоденного раціону входять капуста, морква, огірки, кабачки, томати. Влітку збиратиму врожай полуниці. Для того, щоб дати необхідний організмові білок, я вживаю домашній сир, яйця, нежирну курятину (філе), рідше – рибу.

А у квітні я з великим задоволенням спостерігала за перемогами українських важкоатлетів на чемпіонаті Європи. Зокрема, жіноча збірна здобула перше загальнокомандне місце! Це справжній тріумф – новий тренер жіночої команди Наталія Скакун сформувала боєздатний колектив, з яким ділиться своїм багатим досвідом і вміннями. Окрема подяка Федерації важкої атлетики – так тримати! Дві Юлі – Каліна і Паратова – вкотре довели, що є спортсменками екстра-класу. А молода Анастасія Лисенко, яка виступає в моїй ваговій категорії +75, приголомшила усіх своєю впевненістю! Як то кажуть, у кожного – свій час. Будемо сподіватися, що зірка Анастамії Лисенко вже засяяла, і відтепер триматиметься на орбіті якомога довше.

На цьому поки що ставимо крапку з комою і тримаймо кулаки за Україну. До наступних зустрічей у мережі!

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Бильярд. Открытый турнир Пари-Матч. Свободная пирамида
00:00
Новости партнеров