Про гречку на виборах та фото-сесію Паратової

Літній блог Ольги Коробки

Напевне, розпочну свій черговий пост із подій у моєму рідному Чернігові. Як ви знаєте з випусків новин, цими вихідними у Чернігові відбудуться довибори, і під це діло місто перетворилося на казна що… Куди не глянь – скрізь портрети кандидатів, роздача гречки у кілометрових чергах і таке інше. Найприкріше те, що нічого нового – завжди так було, і, на жаль, є зараз. Людей довели до такого зубожіння, що вони готові продати свій голос за пакетик з продуктами. Адже статків їм ледве вистачає, щоб платити комуналку. Хто тут правий а хто винен – не мені судити. Але вся ця картина аж ніяк не налаштовує на позитив.

Винятково на позитив особисто мене налаштовує інший факт - в Україні з’явився ультра-сучасний зал для занять важкою атлетикою! У Хмельницькому керівники федерації презентували новий комплекс, який зможе приймати різноманітні збори та змагання рівня чемпіонату Європи! Я впевнена, що коли в нас стабілізується в країні ситуація, то ми в Хмельницькому проведемо якісь серйозні міжнародні змагання і покажемо нашу спортивну інфраструктуру усьому світу.

Facebook Федерация тяжелой атлетики Украины
Facebook Федерация тяжелой атлетики Украины

Нині я у відпустці, тож маю можливість займатися громадською роботою, яка мені теж до душі. Зараз багато дітей перебувають у таборах відпочинку, які ми відвідуємо – проводимо для дітвори відкриті уроки, автограф-сесії, спілкуємося. Цікаво, що найбільше дітей цікавлять рекорди: «а скільки ви піднімаєте на тренуваннях, а на змаганнях?» Варто відзначити, що важкою атлетикою більше цікавляться хлопчики – це говорить про те, що певний стереотип стосовно «нежіночих» видів спорту все ще існує. Хочу в такому разі увагу всіх скептиків зосередити на фотосесії, яку нещодавно презентувала моя подружка і колишня колега по збірній Юля Паратова – по-моєму, вийшло дуже жіночно))

Facebook Федерация тяжелой атлетики Украины
Facebook Федерация тяжелой атлетики Украины
Facebook Федерация тяжелой атлетики Украины

Моя вага поки що стоїть на місці. Нині літо – пора свіжих овочів та фруктів. Тож, переважно мій раціон складається саме зі свіжої городини. Іноді готую щось смачненьке. Загалом, я люблю готувати. Мені подобається частувати гостей смачненькими та корисними пирогами, рецепти яких я шукаю в інтернеті.

Ось так! Раджу всім вам, друзі, брати від літа максимум, слідкувати за власним здоров’ям, тримати кулаки за наших воїнів і триматися позитиву. До наступних зустрічей у мережі ;-)

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Волейбол. Кубок ЕКВ. Мужчины. 1/32 финала. Барком-Кажаны (Львов) - Войводина (Нови-Сад, Сербия)
14:30
Новости партнеров