матч-центр
Вчера 42 2
Сейчас 0 0
Сегодня 108 0
Завтра 13 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 42 2
Сейчас 0 0
Сегодня 108 0
Завтра 13 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Про нового тренера збірної і закінчення професіональної кар'єри

Почну свій пост з головного - новим наставником збірної України з важкої атлетики відтепер буде Михайло Мацьоха!

Вітаю!

Почну свій пост з головного - новим наставником збірної України з важкої атлетики відтепер буде Михайло Мацьоха! Цей тренер привів до олімпійських нагород таких спортсменів, як Олексій Торохтій, Тимур Таймазов та Денис Готфрід. Особисто я вважаю, що він є одним з найвидатніших тренерів в українському спорті. Тож, ми всі очікуємо, що з призначенням Михайла Мацьохи українські важкоатлети повернуться до когорти світових лідерів.

xsport.ua

Наскільки мені відомо, Михайло Маркович не має практики роботи з жіночими командами. Але він настільки вдумливий і кваліфікований тренер, що, я гадаю, швидко увійде в курс справи і поведе наших дівчаток до нагород.

Якщо ми вже торкнулися теми тренерського ремесла, то маю сказати - вже відносно тривалий період часу я теж працюю тренером, у своєму рідному Чернігові. Треную діток в дитячо-юнацькій школі. Зізнатися, ця робота припала мені до душі - навряд чи я змогла б тренувати спортсменів-професіоналів. А от робота з дітьми є зовсім іншою, набагато цікавішою для мене. Я готую дітей віком від 10 до 16 років, дуже цікаво з ними спілкуватися - це наше майбутнє.

xsport.ua

Багато хто з них питає мене - Олю, ти ж казала, що повернешся у спорт після відбуття терміну дискваліфікації, задля Олімпійських Ігор-2016 в Ріо. Чому не зробила цього? Поясню і тим з вас, кому цікаво.

Зараз я можу сказати з упевненістю - на професіональній кар'єрі я поставлено крапку! А минулоріч, коли добіг кінця термін дискваліфікації, я приступила до тренувань і навіть поїхала на збори з головною командою. На той час я вже скинула 25 кг, давалися взнаки старі травми. Я почала розуміти, що вже не зможу піднімати таку вагу, як раніше - і це природно! В мене вже зовсім інша маса тіла, мала місце затяжна перерва у виступах і так далі.

xsport.ua

Головною мотивацією був сам факт повернутися, довести, що я не закінчуватиму кар'єру в дискваліфікації. Але, повернувшись, я збагнула, що час минув і треба цінити ті здобутки, які я вже маю! Вибачте, їздити на змагання аби їздити, просто виконувати залік, займати 6-7 місця на чемпіонаті Європи, який я до того вигравала тричі - то вже буде зовсім інший рівень і неповага до самої себе. Це було би болісніше, аніж визнати те, що я вже живу по-іншому і при цьому залишаюся у спорті.

xsport.ua

Тож, вперед - до розвитку нашого виду спорту на всіх рівнях! Якщо матимете запитання - пишіть у коментарях, я відповідатиму.

xsport.ua

Комментарии 8

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.