Вчера 9
Сегодня 1
Завтра 16
Развернуть Свернуть

Веб-конференция Елены Пидгрушной. Видео

Капитан сборной Украины ответила на вопросы болельщиков
Елена Пидгрушная на летнем чемпионате мира в Отепя. Август 2016 / Facebook Detlef Eckert

В субботу, 22 октября, на телеканале XSPORT и на портале XSPORT.ua состоялась веб-конференция Елены Пидгрушной, Олимпийской чемпионки и чемпионки мира по биатлону, лидера и капитана украинской сборной, экс-заместителю министра молодежи и спорта.

Видео веб-конференции Елены Пидгрушной

Напомним, в сезоне 2015/2016 Елена Пидгрушная трижды побывала на подиуме личных гонок Кубка мира – в том числе одержала победу в спринте в Кенморе. Кроме того, украинки – с Пидгрушной на ее «железобетонном» последнем этапе – трижды поднимались на подиум в эстафетах, в частности, выиграли Рупольдинг, и заняли второе место в зачете эстафет Кубка мира. В общем зачете Елена заняла седьмое место.

На летнем чемпионате мира Пидгрушная в очередной раз подтвердила свой статус номера 1 в сборной Украины, выиграв полный комплект наград – золото в спринтебронзу в гонке преследования и серебро в смешанной эстафете.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 41

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
Страницы:   1    2    3    4    5   
22 октября 2016г. 12:50
А чому не було сказано про трансляції???
22 октября 2016г. 11:26
Питання до Олександра Мащенка - чи буде сезон 2016-17 з бiатлону транслюватись на телеканалi Хспорт?
22 октября 2016г. 11:25
Добрий день.
Питання до Мащенка.
Телеканал Хспорт покаже новий бiатлоний сезон?
22 октября 2016г. 10:41
Шановний коментатор, скажіть будь ласочкааа що відомо що до трансляцій на першому національному у цьому році?????
22 октября 2016г. 15:10
Трансляции на первом национальном в этом году будут.
22 октября 2016г. 10:37
Доброго дня)
Скажіть будь ласка,як ваше самопочуття і яка атмосфера у команді???
Готові у цьому сезоні боротися за 1м у Кубку Націй та естафетах???
Дякую))
22 октября 2016г. 09:47
Все говорят о феноменальном последнем эстафетном круге. Но на втором, круге иногда проигрывается весь гандикап выигранный для Лены командой. Почему так происходит?
Неудобно ехать первой?
Статистика подсказывает, что в эстафетах на втором круге Лена часто выпадает из топа (иногда даже топ 10).
Как Валя?
Спасибо
22 октября 2016г. 09:45
Добрий день.1. Розкажіть , що там з базою біля Тернополя. Підніміть громадскість, хай Бринзак , Томенко підключаться. 2. Що Вам відомо за Ольгу Абрамову? 3. Як Ви гадаєте, наша збірна в порівнянні з минулим роком стала слабшою чи сильнішою? І чому? 4.  На Вашу думку, чого не вистачає збірникам, щоб завоювати ВКГ? 5.Яку роль в сьогоднішньому професійному спорті займають медпрепарати? Чи можливо за допомогою медицини зробити з любої людини чемпіона?
22 октября 2016г. 08:12
Скажите пожалуйста, какое решение было принято по Ольге Абрамовой и когда мы увидим ее в составе сборной?
21 октября 2016г. 23:20
Привіт, Олено!!! Маю до Вас такі питання: чи маєте Ви бажання  виступити  в естафеті на ОІ 2018 тим же  ефектним складом, що і в Сочі ( сестри Семеренко Юля Джима і Олена Підгрушна)? Чи плануєте виступати після ОІ?  Який настрій у всієї жіночої збірної України на цей сезон?
Зичу нових звершень в наступному сезоні, такого ж феєричного останнього кола у всіх гонках і ввійти в топ трійку в цьому сезоні) А всій жіночій збірній хорошого настрою , перемог і фарту в кожному старті! Ви в нас найкращі!!!!!!!!!!!
21 октября 2016г. 20:59
Доброго дня Олена Михайлівна. У мене до Вас  такі запитання: 1. Сезон 2015 - 2016 всих нас здивував Вашим феєричним поверненням. 7 місце в заліку Кубку світу після перерви в один рік це м'яко кажучи не погано. З цього приводу у мене запитання: Які завдання ви ставите перед собою особисто на сезон 2016-2017. І ще одне питання організаційного плану: які відмінності Ви  у відчули, працюючи з  Велепецом  у порівнянні з Біловою. Заздалегідь вдячний)

Страницы: 1  2  3  4  5  

Букмекер месяца