матч-центр
Вчера 38 0
Сейчас 0 0
Сегодня 7 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 38 0
Сейчас 0 0
Сегодня 7 0
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Олімпійські історії. №4. Узбецька гімнастка Оксана Чусовітіна

Ніщо не вічне у світі, а в спортивній гімнастиці тим паче

‪#‎ОлімпійськІісторії_4 Оксана Чусовітіна. 

«Ничто не вечно под луной», а в спортивній гімнастиці тим паче. Починаєш в 4 роки і затримуєшся до 25. Деякі «довгожителі» дотягнуть до тридцятки. 

Узбецька гімнастка Оксана Чусовітіна в свої 41 поза конкуренцією не лише через свій вік. 

Свою олімпійську кар'єру вона розпочала з Барселони, де завоювала командне золото в складі Об'єднаної команді під Олімпійським прапором. Наступного разу піднялась на п'єдестал через 16 років у Пекіні, заробила срібло в опорному стрибку. 

Вона - одна з чотирьох гімнасток, що повернулися в спорт після народження дітей. Три інші - українка Лариса Латиніна, голландка Сьюзен Хармс та Лейанет Гонсалес з Куби. Власне, і повернулась Чусовітіна заради сина Алішера, якому в три роки діагностували лейкоз. Чусовітіна на запрошення німецького клубу спортивної гімнастики переїхала до Кельна, почала виступати та змогла оплатити лікування сина в місцевому госпіталі. 

Чусовітіна з сином Алішером / Photo by Vladimir Rys/Bongarts/Getty Images

За свою кар'єру Чусовітіна виступила за 5 збірних: СРСР, об'єднану, збірну СНД, збірну Узбекистану та збірну Німеччини. Ігри в Ріо стали для Чусовітіної сьомими поспіль. У момент, коли Чусовітіна переступила поріг Олімпійської арени в Ріо, вона стане найстаршою гімнасткою з тих, що колись виступали на Іграх, і першою гімнасткою, яка взяла участь у семи Олімпійських Іграх поспіль. Оксана відправить в історію попереднє досягнення болгарського колеги Йордана Йовчева з шістьма Іграми поспіль.

Оксана Чусовитина/Фото: Getty Images

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
Loading...
16:15
Наша рыбалка
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров