Аліпов: "Генерали" не гірші за "Динамо" чи "Левів"

Товариський матч вийшов цікавим

Нинішні "Генерали" можуть грати на рівні минулорічних львівських "Левів" чи харківського "Динамо". Про це після сьогоднішнього товариського матчу заявив тренер столичного "Компаньйон-Нафтогазу" Євген Аліпов.

"Матч був непоганим. І якщо у пресі були висловлювання, що "Генерали" - команда Нічної ліги, то по гравцях видно, що це не так. Вони грали у Нічній лізі, але там, можливо, дещо інший склад був. Тут же ми бачимо хокеїстів, які минулого сезону виступали за харківське "Динамо", за "Левів". Всі гравці кваліфіковані, з досвідом виступів у ПХЛ, команда нічим не гірша за минулорічних "Левів" чи "Динамо". Їм ще бракує командних дій, потрібно ще над дечим попрацювати. Але команда непогана, у кожного гравця є мотивація проявити себе і, можливо, потрапити або до нашої, або якоїсь іншої команди"
, - наголосив Аліпов.

Таке ж позитивне враження справила гра з "Генералами" і на захисника віце-чемпіонів України Євгена Кривомаза.

"Матч вийшов і не важкий, і не простий. Тренувальні ігри всі такі - щоб відточувати те, що ми напрацьовуємо під час тренувань. Суперник рухався дуже добре, швидкості були досить високими. Дається взнаки те, що хлопці тренуються менше, ніж ми, тому до кінця гри вони трішки зменшили швидкості, але матч легким не був"
, - підкреслив Кривомаз.

Нагадаємо, що 13 вересня "Компаньйон" провів товариський поєдинок із командою "Генерали" і переміг суперника з рахунком 6:1.

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

Новости: Хоккей