"Айлендерз" взяли реванш у "Рейнджерз"

Буліт Тавареса приніс команді два очки

Команда "Нью-Йорк Айлендерз" не здалася без бою у поєдинку з земляками із "Нью-Йорк Рейнджерз" і за булітами здобула перемогу.

Домашній для "Рейнджерз" матч регулярного чемпіонату НХЛ, що відбувся 14 лютого, закінчився з рахунком 3:4Б (2:0, 1:3, 0:0, 0:0, 0:1).

У першому періоді Ден Жирарді (3:36) та Маріан Габорік (11:28) дозволили господарям повести у дві шайби. Втім протягом першої половини наступної двадцятихвилинки "Айлендерз" спочатку вдалося рахунок зрівняти, а потім навіть вийти уперед. Відзначились Колін Макдональд (20:29), Джон Таварес (26:45) та Бред Бойз (27:25). Після чого Карл Хагелін протягом кількох хвилин відновив рівновагу у зустрічі (31:14), яка так і не була більше порушена до кінця овертайму.

У серії післяматчевих штрафних кидків перемогу "Айлендерз" приніс все той же Таварес.

"Ми знайшли спосіб впоратися із суперником. Після того, як пропустили дві шайби, ми додали у фізиці. У перерві після першого періоду ми обговорювали, що потрібно грати більш інтенсивно. І нам це справді вдалося. Це велика перемога. Нам було непросто на виїзді, однак ми перемогли"
, - заявив він після поєдинку.

Ця перемога перервала п’ятиматчеву серію поразок команди з Брукліну, протягом якої вона у тому числі поступалася і "Рейнджерз" (1:4). Наразі "Айлендерз" з 11 очками посідають 12 сходинку Східної конференції, а їхні опоненти з 15 балами восьмі.

Новости: Хоккей
Что это было? Нападающий «Кременчуга» забросил чудо-шайбу в ворота «Днепра»
Но гол Кирилла Бондаренко не помог «горожанам» победить
16:42
Сборная Украины отправилась на чемпионат мира в Исландию
В первом матче наша команда встретится с Турцией
16:06
ФХУ хочет провести внеплановый «Национальный отбор» юных хоккеистов в странном формате
Мероприятие не было запланировано до старта сезона-2019/20 и не имеет никакой конкретики
14:37
«Тампа» уступила «Вегасу», прервав 11-матчевую победную серию, а «Сент-Луис» одолел «Аризону»

20 февраля 20:16
«Рейнджерс» разгромили «Чикаго», а «Бостон» в овертайме дожал «Эдмонтон»
20 февраля 10:35
«Кременчуг» впервые в сезоне проиграл два матча кряду, «Днепр» взял верх в овертайме
За «горожан» дебютировал новый вратарь
19 февраля 21:31
«Трактор» дома уничтожил «Адмирал» и лишил гостей шансов на плей-офф
Московское «Динамо» проиграло «Северстали», но обеспечило себе место в топ-4 Запада
19 февраля 21:27
«Донбасс» восьмой раз за сезон обыграл «Ледяных Волков», но впервые пропустил больше шайбы