Беневельський: "Леви" піднесли нам урок

Берзіньш виправдовує очікування наставників

Успіх нападника "Компаньйон-Нафтогазу" Армандса Берзіньша у матчі проти львівських "Левів" став результатом відмінної гри усієї ланки нападу. Про це заявив тренер "нафтогазівців" Іван Беневельський.

"Хет-трик завжди несподівано, але Армандс виправдовує очікування і добре, що зараз вийшов на пік своєї форми. Втім тут не лише у ньому справа, тут уся ланка добре зіграла. Три голи у більшості і один у рівних складах. У них був хороший рух, і взагалі у них зараз хороше взаєморозуміння"
, - наголосив тренер.

За словами Беневельського, у "Компаньйона" є дві спецбригади, однак у цьому матчі перша грала так, що випускати на лід другу не було сенсу.

Він також наголосив, що попри переможний рахунок київській команді необхідно не втрачати концентрацію до кінця гри.

"У роздягальні Олександр Юрійович попереджав, що 2:0 такий рахунок, що один гол, один кидок залетить, і знову буде нервова гра. Так і вийшло. Але добре, що одразу забили третій гол, а потім і четвертий. Це нам урок, що не можна розслаблятися"
, - зазначив представник тренерського штабу "Компаньйона".

Нагадаємо, що 29 січня "нафтогазівці" удома здобули перемогу над "Левами" з рахунком 4:2. Три з чотирьох шайб "Компаньйона" на рахунку Берзіньша.

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

Новости: Хоккей