"Чикаго" вдалося зрівняти рахунок у серії

11 шайб на двох і знову овертайм

"Чикаго Блекгоукс" у овертаймі здобув перемогу у четвертому матчі фінальної серії Кубка Стенлі з "Бостон Брюїнз" і тим самим зрівняв рахунок у протистоянні.

Поєдинок, що відбувся 19 червня у Бостоні, завершився з рахунком 6:5 (1:1, 3:2, 1:2, 1:0) на користь гостей.

По ходу зустрічі хокеїсти "Чикаго" тричі виривалися вперед (1:0, 4:2 та 5:4), однак господарям вдавалося рахунок зрівнювати, допоки Брент Сібрук на 10-й хвилині овертайму не поставив у матчі переможну крапку.

У складі переможців закинутими шайбами крім Сібрука відзначилися Міхал Гандзуш (6:48), Джонатан Тейвз (26:33), Патрік Кейн (28:41), Маркус Крюгер (35:32) та Патрік Шарп (51:19). "Бостон" відповів голами Ріка Певерлі (14:43), Мілана Лучіча (34:43), Патріса Бержерона (37:22, 42:05) та Джонні Бойчака (52:14).

"Перед матчем ми говорили про те, що шайба має зайти у ворота. Я просто намагався досягти цього і просто знайшов шлях це зробити. Обидві команди чудово грали у захисті, у обох чудово стояли голкіпери"
, - заявив після матчу його герой захисник Брент Сібрук. Для нього це вже другий переможний гол у плей-оф-2013 - його влучний кидок у овертаймі сьомого матчу серії з "Детройт Ред Вінґз" вивів "Блекгоукс" до фіналу Західної конференції.

Тепер за рахунку 2-2 серія до чотирьох перемог повертається до Чикаго. Наступний матч відбудеться 22 червня.

Новости: Хоккей
Женская сборная Украины проиграла Хорватии в серии послематчевых бросков на ЧМ-2020
После двух матчей в активе команды Радченко два очка
17:50
Хоккеисты «Лос-Анджелеса» почтили память погибшего Брайанта
Легендарного баскетболиста помят во всех видах спорта
17:23
Определились все участники плей-офф Восточной конференции КХЛ
«Нефтехимик» второй раз за два дня одолел «Амур», а «Куньлунь» проиграл рижскому «Динамо»
16:38
«Вашингтон» в концовке дожал «Питтсбург», хет-трик Карлссона принес «Вегасу» шестую победу подряд
«Эдмонтон» прервал серию поражений и другие результаты дня
08:21
«Вашингтон» выменял Ковальчука у «Монреаля»
Россиян в составе «Кэпиталз» все больше
07:20
«Амур» потерпел самое крупное поражение в КХЛ, СКА на выезде разбил «Йокерит»
«Салават Юлаев» только в овертайме одолел «Металлург»

23 февраля 21:15
Женская сборная Украины уступила Турции в овертайме в своем первом матче на чемпионате мира
Команда Вадима Радченко отыгралась со счета 0:2
23 февраля 17:49
«Кременчуг» в волевом стиле обыграл «Белый Барс» и практически гарантировал себе победу в регулярке
Но горожане ни разу не реализовали большинство
23 февраля 16:36
УХЛ. «Кременчуг» – «Белый Барс». Видео трансляция
Смотрите на нашем сайте встречу регулярного чемпионата Украины
23 февраля 13:35
700-я шайба Овечкина не помогла «Вашингтону» обыграть «Нью-Джерси», «Бостон» пропустил 9 от «Ванкувера»
Обзоры 11 матчей игрового дня
23 февраля 10:29
Удачный форс-мажор. После травмы двух вратарей в ворота «Каролины» встал 42-летний водитель заливочной машины и выиграл матч