"Детройт" втратив Говарда мінімум на матч

Зеттерберга очікують не скоро

Основний голкіпер "Детройт Ред Вінґз" Джиммі Говард травмував коліно на тренуванні у середу, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Через ушкодження воротар точно не візьме участі у виїзному матчі проти "Тампа-Бей Лайтнінг", що відбудеться у четвер. Серйозність його травми та час, необхідний на відновлення, лікарі визначать після повернення команди до Детройта.

В 21 матчі сезону цей голкіпер здобув 6 перемог, відбив 91% кидків та пропускав в середньому по 2,65 шайби за гру. На заміну йому викликали Петра Мражека з АХЛ.

Водночас нападника Генріка Зеттерберга "Ред Вінґз" помістили до списку травмованих, які вибули на тривалий час.

Цей хокеїст не грав з 1 грудня у зв’язку з ушкодженням спини. Його повернення очікується 28 грудня у матчі з "Флорида Пантерз".

18:37
«Сибирь» выиграла матч с 0:2, забросив рижскому «Динамо» три шайбы в последнем периоде
«Амур» разгромил «Барыс» с шатаутом Евгения Аликина
17:39
Руководство «Нью-Джерси» подарило Овечкину сетку, в которую залетела его 700-я шайба в НХЛ
Знаменитый нападающий вошел в восьмерку самых результативных игроков Лиги
11:47
«Торонто» благодаря дублю Тавареса нанес «Тампе» третье поражение подряд, «Рейнджерс» в овертайме обыграли «Айлендерс»
«Филадельфия» продлила серию побед и другие результаты дня
08:35
Определились 6 из 8 пар плей-офф КХЛ
Турнирная сетка Восточной конференции сформирована полностью
25 февраля 22:45
«Торпедо» добыло домашнюю победу над «Йокеритом» и обеспечило себе место в плей-офф
«Сочи» потерял шансы на пост-сезон, уступив «Северстали»
25 февраля 22:10