"Девілз" виграли після 10 поразок поспіль

Поні зберігає маленький шанс на плей-оф

Клуб НХЛ "Нью-Джерсі Девілз", за який виступає український нападник Олексій Понікаровський, зберіг математичні шанси на потрапляння до цьогорічного розіграшу Кубка Стенлі.

18 квітня "дияволи" у виїзному матчі регулярного чемпіонату НХЛ здобули суху перемогу над "Філадельфія Флаєрз" з рахунком 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) і перервали свою десятиматчеву безвиграшну серію.

У складі "Нью-Джерсі" закинутими шайбами відзначились Раян Картер (25:36), Метт Д’Агостіні (54:10) та Адам Енріке (58:47). Водночас голкіпер-ветеран цієї команди Мартен Бродо, який впорався з усіма 23 кидками суперника, оформив свій 121-й шатаут у кар’єрі.

"Я вірю у цифри, а вони кажуть, що у нас ще залишилися шанси. Тому доки у нас будуть шанси, я у них віритиму"
, - заявив після матчу Картер, слова якого наводить ESPN.

Наразі на рахунку "Девілз" 42 очки, і їх відділяють шість пунктів від восьмого місця у Східній конференції, яке дає право продовжити сезон на стадії плей-оф. За п’ять матчів, які залишилося зіграти цій команді у регулярці, для потрапляння до розіграшу Кубка Стенлі потрібен не лише персональний успіх, але й вдалі для них результати у зустрічах інших команд.

"Філадельфія", у складі якої виступає інший українець - Руслан Федотенко, наразі має 41 очко і розташувалася сходинкою нижче за "Нью-Джерсі", при чому їй залишилося зіграти лише чотири матчі. Таким чином, ця команда вже у наступній зустрічі з "Нью-Йорк Рейнджерз" може втратити навіть теоретичні шанси на потрапляння до плей-оф.

Додамо, що третій представник України у НХЛ захисник Антон Бабчук вже точно не зіграє цього року у Кубку Стенлі, оскільки його "Калґарі Флеймз" до зони плей-оф гарантовано не підніметься.

Новости: Хоккей
«Рейнджерс» разгромили «Чикаго», а «Бостон» в овертайме дожал «Эдмонтон»
Все результаты матчей игрового дня
10:35
«Кременчуг» впервые в сезоне проиграл два матча кряду, «Днепр» взял верх в овертайме
За «горожан» дебютировал новый вратарь
19 февраля 21:31
«Трактор» дома уничтожил «Адмирал» и лишил гостей шансов на плей-офф
Московское «Динамо» проиграло «Северстали», но обеспечило себе место в топ-4 Запада
19 февраля 21:27
«Донбасс» восьмой раз за сезон обыграл «Ледяных Волков», но впервые пропустил больше шайбы
19 февраля 19:00
Нападающий «Днепра» забросил шайбу в стиле лакросс, и вы не простите себе, если не увидите ее
Позже Александр Шибаев стал третьей звездой недели в чемпионате Украины
19 февраля 12:58
«Нэшвилл» дома проиграл «Каролине», а «Детройт» отыгрался с 1:3 в матче против «Монреаля»
18 февраля 17:59
«Вегас» добыл третью победу кряду, а «Тампа» в овертайме справилась с «Колорадо»
18 февраля 07:26
ЦСКА переиграл минское «Динамо», рижское «Динамо» одержало победу впервые за 13 матчей