Захисник та екс-капітан "Філадельфія Флаєрз" Кріс Пронгер більше ніколи не повернеться на лід. Про це заявив генеральний менеджер клубу Пол Холмгрен, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

"Я можу стверджувати, що Кріс ніколи більше не зіграє"
, - сказав Холмгрен.

Хокеїст не виходив на лід з 19 листопада 2011 року, коли отримав струс мозку і травму ока. За майже два роки, що минули з того часу, симптоми струсу мозку у нього минули, однак проблеми із зором залишаються.

У 39-річного оборонця є чинний контракт із клубом до літа 2017 року, згідно з яким його річна зарплата становить 4,9 мільйони доларів.

Наразі не відомо, коли Пронгер може офіційно оголосити про завершення своєї кар’єри гравця. Однак він у будь-якому разі може залишитися у клубі, виконуючи функції скаута.

18:37
«Сибирь» выиграла матч с 0:2, забросив рижскому «Динамо» три шайбы в последнем периоде
«Амур» разгромил «Барыс» с шатаутом Евгения Аликина
17:39
Руководство «Нью-Джерси» подарило Овечкину сетку, в которую залетела его 700-я шайба в НХЛ
Знаменитый нападающий вошел в восьмерку самых результативных игроков Лиги
11:47
«Торонто» благодаря дублю Тавареса нанес «Тампе» третье поражение подряд, «Рейнджерс» в овертайме обыграли «Айлендерс»
«Филадельфия» продлила серию побед и другие результаты дня
08:35
Определились 6 из 8 пар плей-офф КХЛ
Турнирная сетка Восточной конференции сформирована полностью
25 февраля 22:45
«Торпедо» добыло домашнюю победу над «Йокеритом» и обеспечило себе место в плей-офф
«Сочи» потерял шансы на пост-сезон, уступив «Северстали»
25 февраля 22:10