Ерата обміняли на перспективного Форсберга

У "Нешвіллі" розчаровані рішенням чеха

В останній момент перед закриттям трансферного вікна у НХЛ клуб "Нешвілл Предаторз" обміняв свого забивного форварда Мартіна Ерата до "Вашингтон Кепіталз" на одного з найперспективніших хокеїстів Філіпа Форсберга, повідомляє ESPN.

Крім Ерата клуб зі столиці США отримав також нападника нижчої ліги Майкла Латту.

Усю свою 12-річну кар’єру у НХЛ 31-річний Ерат провів у складі "Предаторз" і є другим бомбардиром в історії клубу. У 36 матчах нинішнього сезону чех набрав 21 (4+17) очок за результативність і є третім у команді за цим показником.

"Завжди важко продавати такого гравця, як Мартін Ерат, якого ти задрафтував, виховав і хто грав за команду протягом довгих років. Однак, в останні дні Марті дав нам зрозуміти, що продаж з клубу якнайбільше відповідає його інтересам. Тому процес розпочався, ми шукали варіанти, щоб отримати молодого топ-нападника
, - пояснив генеральний менеджер "Нешвілла" Девід Пойл, також додавши, -
Я не можу підсолодити гіркоту втрати. Це справді дуже розчаровує".

18-річний Форсберг був обраний "Вашингтоном" під загальним 11-м номером на драфті-2012 і провів весь нинішній сезон у другій лізі Швеції, набравши у 38 матчах 33 очки.

Оскільки сезон у цій лізі вже добігає кінця, то у "Нешвіллі" мають намір запросити хокеїста хоча б на кілька тренувань команди, а можливо й дати шанс дебютувати у НХЛ.

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

Новости: Хоккей