Фани "Кузні" вирішили допомогти клубу грошима

Уболівальники готові підтримати "Металург"

Уболівальники новокузнецького "Металурга", зібравшись біля кас Палацу спорту 5 листопада, прийняли рішення надати матеріальну допомогу улюбленій команді, пише "Спортивний портал Новокузнецька".

Шанувальники "Кузні" готові зібрати близько 80 тисяч рублів (близько 20 тисяч гривень), які вони мають намір використовувати на придбання медикаментів для гравців команди. Крім цього вболівальники хотіли б встановити спеціальні скриньки у великих торгівельних центрах для збору грошей.

"Найближчим часом ми відкриємо спеціальний благодійний рахунок, на який вболівальники могли б перераховувати кошти. За кожну копійку, ми звичайно відзвітуємо", - так прокоментував подію президент "Металурга" Сергій Кузнєцов, який з вдячністю поставився до ініціативи уболівальників.

Нагадаємо, що ще у червні президент новокузнецького "Металурга" Сергій Кузнєцов попросив про допомогу клубу, у якого виявилися серйозні фінансові проблеми, і заявив, що "Металург" не зможе взяти участь у чемпіонаті КХЛ, якщо не знайде додаткових джерел для фінансування і не погасить борги. Тоді проблему вдалося частково вирішити, і "Кузня" все-таки грає у КХЛ.

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

Новости: Хоккей