Фани накинулися на Беттмена у Facebook

Привітання зі святами було сприйняте вороже

Привітання Національної хокейної ліги з Різдвом викликало масове обурення уболівальників.

У понеділок НХЛ розмістила на своїй офіційній сторінці на Facebook листівку-привітання зі святами, яка була миттєво атакована фанами у коментарях.

На час написання цього матеріалу під привітанням було залишено 5194 коментарі, з яких переважна більшість містила критику чи докори у бік ліги.

"Ви повинні повернути нам сезон замість того, щоб постити привітання талісманів. Талісмани не грають у хокей, як хокеїсти. Поверніть НХЛ"
, - йдеться в одному з коментарів.

"У НХЛ думають, що всі вболівальники збираються повернутися. Вони помиляються. Беттмен та Фер хочуть вбити лігу"
, - пише інший користувач Facebook.

Лунали й прокльони на адресу керівника НХЛ Гері Беттмена, як ось: "Беттмен, сподіваюся, ти з’їси омели і помреш".

Водночас попри розмови у північноамериканській пресі щодо того, що керівництво ліги та профспілка гравців незабаром знову можуть відновити переговорний процес, заступник повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі цю інформацію не підтвердив.

"Ми не планували жодних зустрічей на цьому тижні. Побачимо"
, - відписався він журналістам по електронній пошті.

Нагадаємо, що з 16 вересня у НХЛ триває локаут. Власники клубів та хокеїсти не можуть досягнути згоди щодо нової колективної угоди. Зокрема найбільша суперечка розгорнулася навколо перерозподілу прибутків ліги.

На минулому тижні були скасовані ігри до 14 січня, таким чином, загальна кількість скасованих ігор стала більшою за 50% регулярної першості. Раніше повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен заявляв, що сезон з меншою кількістю ніж по 48 матчів для кожної команди грати немає сенсу. Тому 14 січня сприймається як дата, після якої сезон у НХЛ може бути повністю скасований.

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

Новости: Хоккей