Федоров може відновити свою ігрову кар’єру

Генменеджер ЦСКА готуватиметься до сезону

Генеральний менеджер московського ЦСКА Сергій Федоров планує пройти разом з командою передсезонну підготовку, про це повідомляє "Спорт-Экспресс", припускаючи, що відомий у минулому хокеїст може відновити свою ігрову кар’єру.

"Федоров-старший не раз заявляв, що із задоволенням зіграв би в одній команді і в одній ланці зі своїм молодшим братом. Три роки тому в "Магнітці" їх творчий союз вийшов нетривалим. Зараз все в руках і ногах генменеджера. Погодьтеся, трійка братів Федорових і Морозова здатна викликати ажіотаж навіть у пересиченої видовищами Москві"
, - пише видання.

Федоров виступав у ЦСКА з 1986 по 1990 роки, після чого перебрався до НХЛ, де у складі "Детройт Ред Вінґз", "Анагайм Дакс", "Коламбус Блю Джекетс" та "Вашингтон Кепіталз" провів загалом 17 сезонів. Після повернення до Росії форвард відіграв ще три сезони у КХЛ за магнітогорський "Металург".

У чемпіонаті-2011/2012, який для Федорова наразі став останнім у ігровій кар’єрі, він виходив на лід у 53 поєдинках, записавши у них на свій рахунок 26 (7+19) балів за результативність.

Ще у квітні нинішнього року 43-річний керівник московського клубу заявляв, що тема продовження ним ігрової кар’єри закрита.

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

Новости: Хоккей