Капітан "Калґарі" перейшов до "Піттсбурга"

Ігінла закінчив свою 16-річну кар’єру у "Флеймз"

Клуб НХЛ "Калґарі Флеймз" обміняв свого капітана Джерома Ігінлу у "Піттсбург Пінгвінз", повідомляє АР.

В обмін на 35-річного нападника "Калґарі" отримає молодих хокеїстів Кеннета Агосто та Бена Гановськи, які наразі виступають в університетській лізі. Крім того "Флеймз" дісталося право вибору у першому раунді цьогорічного драфту.

"Ми як організація багато чим завдячуємо Джерому за те, що він зробив для клубу як гравець та капітан команди. Однак зараз, незважаючи на наші зусилля та нашу роботу, ми не змогли досягнути цілей, які встановили перед собою як організація. Ми дуже поважаємо той факт, що Джером співпрацював із нами і зробив можливим укладення цієї угоди"
, - сказав генеральний менеджер "Калґарі" Джей Фістер.

Про обмін Ігінли було оголошено після матчу з "Колорадо", у якому канадський клуб здобув перемогу з рахунком 4:3. Нападник, який проводив у "Калґарі" свій 16-й сезон, не вийшов на лід у складі своєї команди вперше за останні 441 матч.

У 31 грі регулярного чемпіонату НХЛ нинішнього сезону Ігінла закинув 9 шайб, віддав 13 передач та заробив 22 хвилини штрафу за коефіцієнту корисності "-7". Загалом за "Флеймз" він виходив на лід у 1273 поєдинках, в яких набрав 1144 очки.

Нагадаємо, що "Піттсбург" протягом останнього часу вже уклав дві значні угоди - від "Далласа" отримав його капітана Брендена Морроу, а від "Сан-Хосе" захисника Дуга Мюррея.

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

Новости: Хоккей