Летанг не зміг дограти матч із "Бостоном"

Вітейл приніс "Піттсбургу" перемогу

Один з топ-бомбардирів "Піттсбург Пінгвінз" захисник Кріс Летанг не зміг взяти участі у двох останніх періодах матчу проти "Бостон Брюїнз" через ушкодження.

Після на перший погляд несильного зіткнення із нападником суперників Бредом Маршаном він дограв двадцятихвилинку, однак на наступні дві вже не вийшов. Точний діагноз хокеїста наразі не повідомляється.

Поєдинок, що відбувся 17 березня у Піттсбурзі, закінчився у підсумку перемогою господарів з рахунком 2:1 (2:1, 0:0, 0:0). При чому "Пінгвінз" вдалося досягти цього успіху не лише без Летанга, який у 26 попередніх зустрічах набрав 28 (3+25) очок і є четвертим у команді за цим показником, але й без MVP минулого сезону Євгена Малкіна, у якого "травма нижньої частини тіла".

Водночас центрфорвард "Піттсбурга" Джо Вітейл (на фото) закинув свою першу шайбу більш ніж за рік. Вона ж і стала переможною у зустрічі.

Крім нього у складі команди господарів відзначився топ-бомбардир НХЛ Сідні Кросбі, а у суперників - Тайлер Сегін.

Новости: Хоккей
«Кременчуг» впервые в сезоне проиграл два матча кряду, «Днепр» взял верх в овертайме
За «горожан» дебютировал новый вратарь
19 февраля 21:31
«Трактор» дома уничтожил «Адмирал» и лишил гостей шансов на плей-офф
Московское «Динамо» проиграло «Северстали», но обеспечило себе место в топ-4 Запада
19 февраля 21:27
«Донбасс» восьмой раз за сезон обыграл «Ледяных Волков», но впервые пропустил больше шайбы
19 февраля 19:00
Нападающий «Днепра» забросил шайбу в стиле лакросс, и вы не простите себе, если не увидите ее
Позже Александр Шибаев стал третьей звездой недели в чемпионате Украины
19 февраля 12:58
«Нэшвилл» дома проиграл «Каролине», а «Детройт» отыгрался с 1:3 в матче против «Монреаля»
18 февраля 17:59
«Вегас» добыл третью победу кряду, а «Тампа» в овертайме справилась с «Колорадо»
18 февраля 07:26
ЦСКА переиграл минское «Динамо», рижское «Динамо» одержало победу впервые за 13 матчей