Медведєв пояснив, чому звільнили Ржигу

Тренер не виконував поставлених задач

Нещодавно звільнений головний тренер пітерського СКА Мілош Ржига не виконував завдань, які перед ним ставило керівництво. Про це заявив у інтерв’ю виданню "Спорт день за днем" президент КХЛ і заступник голови ради директорів армійського клубу Олександр Медведєв.

"Всьому тренерському штабу, крім спортивних завдань, були поставлені й інші: з розвитку клубу, організації. Можливо, для будь-якого тренера це важке завдання. І тим не менш у нас були певні очікування. Адже як за тренерським, так і за менеджерським штабом були закріплені певні функції, і вони повинні були діяти, так би мовити, широким фронтом. Адже нічого не робиться випадково, чи то прийняття рішень з розвитку інфраструктури клубу, молодіжних команд, чи то переїзду ХК ВМФ до Кондопоги. Є так звана стратегія розвитку клубу, просування його вперед. Можливо, підхід не зовсім стандартний, і тим не менше він добре продуманий"
, - пояснив Медведєв.

Він наголосив, що рішення про відставку головного тренера було нелегким, однак добре зваженим.

Медведєв також повідомив, що нового наставника СКА, яким став Юка Ялонен, представлять команді після матчу зі "Спартаком", що відбудеться 30 листопада.

Нагадаємо, що 25 листопада пітерський клуб, перемігши "Витязь", вийшов на першу сходинку у Західній конференції КХЛ. Після цього керівництво СКА прийняло рішення про звільнення головного тренера команди Мілоша Ржиги.

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

Новости: Хоккей