"Монреаль" розпочав підготовку до нового сезону

Клуб планує грати з 1 січня

Власникам сезонний абонементів на матчі "Монреаль Кенедіенз" зателефонували з офісу клубу і повідомили, що вони будуть ходити на матчі НХЛ вже з 1 січня, повідомляє "Советский спорт".

За інформацією видання, у клубу є інформація від переговірників у Нью-Йорку, що локаут ось-ось має скінчитися. Команді вже сказали готуватися до сезону, розробляти нову маркетингову політику, продавати рекламу - загалом, готуватися до чемпіонату НХЛ.

У той же час у п’ятницю пройде судовий розгляд за позовом гравців "Монреаля", поданим на лігу кілька місяців тому, що невідповідності локауту законам канадської провінції Квебек.

Нагадаємо, що наразі лізі тривають переговори у новому форматі щодо укладення колективної угоди, яка дозволила б припинити локаут та розпочати сезон. За словами, повноважного комісара НХЛ Гері Беттмена, під час вчорашньої зустрічі гравців з власниками клубів намітився відчутний прогрес.

 Локаут у НХЛ триває з 16 вересня, з того часу у лізі були скасовані 422 матчі регулярного сезону, "Зимова класика" та "Матч всіх зірок". Представники ліги та профспілки не можуть домовитися щодо умов нової колективної угоди.

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

Новости: Хоккей