Профспілка зробила крок назустріч НХЛ

Гравці чекають на відповідь від власників

Профспілка гравців НХЛ внесла на розгляд представників ліги нову пропозицію щодо колективної угоди, яка за словами аналітиків, передбачаєть суттєвий крок на зустріч власникам клубів.

Зокрема тепер хокеїсти погодилися, що їхня частка у виручці НХЛ фіксуватиметься у відсотках, а не у абсолютних сумах, як вони пропонували раніше. Саме на такому підході нещодавно наполягала ліга, повідомляє TSN.

На який саме відсоток від доходу ліги претендують гравці, не відомо. Повідомляється лише, що цей проект колективної угоди розрахований на 5 років.

"Пропозиція настільки хороша, наскільки ми могли її зробити"
, - наголосив з цього приводу голова профспілки гравців Дональд Фер, який повідомив, що тепер хокеїсти чекають на відповідь власників.

Відзначимо, що зустріч відбулася якраз у той час, коли у НХЛ збиралися скасувати матчі, заплановані на перші два тижні грудня. Після цього кроку загальна кількість скасованих матчів перевищила б 400.

Нагадаємо, що локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо нової досягнути не вдалося.

Наразі офіційно вже скасовані 326 ігор регулярного чемпіонату, які мали відбутися до 30 листопада.

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

Новости: Хоккей