Шафаренко: Завжди виходимо перемагати

У хокей грають не імена, а гравці

До національної збірної України, яка у броварському "Терміналі" готується до кваліфікаційного олімпійського турніру, приєдналися форварди мінської "Юності" Олег Шафаренко та Олег Тимченко.

У розташування збірної вони прибули із запізненням, оскільки ще у суботу проводили матч в чемпіонаті ВХЛ.

"Завжди добре приїхати до збірної, змінити атмосферу. Наразі почуваюся добре, готовий допомогти збірній, -
сказав Тимченко, який через травму пропускав минулий збір,
- Завжди виходимо перемагати, виходимо за рахунку 0:0, тобто є шанси виграти"
.

Саме на таких досвідчених гравцях як він тренерський штаб покладає великі надії, особливо зважаючи на відсутність наших енхаелівців та низки українців з КХЛ. Водночас, оскільки національна команда цього разу складена переважно з представників ПХЛ, за словами її головного тренера Олександра Кулікова, олімпійська кваліфікація стане перевіркою рівня вітчизняного чемпіонату.

"Я думаю, що дуже добре, що нам випала нагода зіграти на цьому турнірі. Буде час подивитися і розібратися з тими хлопцями, які грають у чемпіонаті України, оскільки наша збірна складена цього разу переважно з представників чемпіонату України. Ми зможемо дійсно дати відповідь, чи у правильному напрямку ми йдемо, чи хороший у нас чемпіонат України. Лідери, я думаю, знайдуться"
, - наголосив Куліков.

За його словами, часу на підготовку команди обмаль, до того ж суперники будуть дуже сильними.

"Усі три команди, з якими ми будемо грати, представляють найвищий дивізіон хокею, за складом команди дуже сильні. Але ж ви знаєте, що грають не імена, а грають хлопці. Перед грою у всіх шанси рівні. Звичайно буде дуже непросто. За той час, який ці гравці проводять з нами, наша мета зібрати їх, визначити ланки, у яких вони будуть грати. Ми їх не встигаємо перепідготувати фізично. Ми можемо порадитися з лікарем і чимось їх підгодувати, але звичайно, провести планомірну підготовку тривалістю два-три тижні ми не можемо"
, - пояснив головний тренер збірної.

Поки ж тренерський штаб перебуває у пошуках оптимальних сполучень гравців. Наразі п’ятірки мають такий склад:

"Червоні": Победоносцев - Люткевіч, Шафаренко - Тимченко - Матерухін;

"Білі": Наваренко - Полоницький, Міхнов - Квітченко - Бондарєв;

"Жовті": Климентьєв - Петрухно, Гніденко - Торяник - Караульщук;

"Сині": Кугут - Алексюк, Благий - Черненко - Німенко.

Очікується,що у вівторок в останньому тренуванні збірної перед вильотом до Данії, участь також візьме захисник Микола Ладигін з "Южного Уралу" (ВХЛ).

Нагадаємо, що з 7 по 10 лютого у данському місті Воєнс відбудеться вирішальний кваліфікаційний турнір на Олімпіаду-2014, на якому збірна України позмагається за єдину путівку до Сочі з командами Данії, Білорусі та Словенії.

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

Новости: Хоккей