"Спартак" розгромив СКА на очах у нового тренера

Медведєв в усьому звинуватив Ржигу

Московський "Спардак", який йде у нижній частині турнірної таблиці Західної конференції КХЛ, розгромив одного з лідерів чемпіонату пітерський СКА.

Матч, що пройшов 30 грудня у у Москві, завершився з рахунком 6:1 (0:0, 3:1, 3:0). Таку впевнену перемогу господарям принесли шайби Анатолія Ніконцева (30-та та 56-та хвилини), Олександра Хохлачова (33-тя), Олега Губіна (34-та), Олександра Суглобова (47-ма) та Михайла Юнькова (53-тя).

Єдиний гол СКА записав на свій рахунок Патрік Торесен на 36-й хвилині зустрічі.

Відзначимо, що тренерський штаб СКА по ходу гри замінив Іллю Єжова на Сергія Бобровскго.

"Матч показав, що нашій команді потрібні зміни. Подивимося, що запропонує новий тренер, під керівництвом якого розпочнемо працювати з неділі"
, - сказав після закінчення поєдинку капітан "армійців" Ілля Ковальчук, слова якого наводить "Спорт-Экспресс".

Відзначимо, що Юкка Ялонен, якого нещодавно призначили на посаду головного тренера СКА замість Мілоша Ржиги, і який ще не приступив до виконання своїх обов’язків, був свідком розгрому своїх нових підопічних.

У свою чергу заступник голови ради директорів СКА та керівник КХЛ Олександр Медведєв після цієї поразки від "Спартака" заявив, що звільнення Ржиги було повністю виправданим.

Поразки у Донецьку та Москві показали всім, чому був звільнений Ржига, -
наголосив Медведєв, додавши
, - Якби завтра стартував плей-оф, то СКА грав би там точно так само. Рада директорів чудово це бачила. Саме тому прийняла рішення змінити головного, щоб осічок у розіграші Кубка Гагаріна більше не повторювалося".
Хоккейный брейн-ринг «Зашнуруй мозги»
ХК «Донбасс» объявляет старт нового образовательного проекта для фан-ячеек донецкого клуба в учебных заведениях
10:43
Защитник «Анахайма» одним ударом свалил на лед 104-килограммового соперника из «Ванкувера»
Майерс хотел отомстить за партнера, но был избит сам
10:14
Хет-трик Хернквиста помог «Питтсбургу» обыграть «Детройт», «Сент-Луис» проиграл пятый матч подряд
16 февраля 14:09
«Сент-Луис» проиграл свой четвертый матч подряд, но все равно остался на первом месте Западной Конференции
Все результаты и видеообзоры матчей игрового дня
16 февраля 09:59
Рижское «Динамо» выиграло первый период у московского 5:2, еле спаслось от поражения и проиграло в овертайме