"Витязь" здобув перемогу у Астані

Мірасті реванш не вдався

Хокеїсти чеховського "Витязя" здобули виїзну перемогу над "Барисом" з Астани.

Матч, що пройшов 3 грудня у палаці спорту "Казахстан", закінчився з рахунком 3:5 (2:3 1:1 0:1).

У господарів голами відзначилися Дастін Бойд (2-га хвилина), Максим Спиридонов (8-ма) та Брендон Боченські (36-та).

Перший крок до перемоги "Витязя" зробив захисник команди Андрій Марков, який вже на 3-й хвилині зустрічі зрівняв рахунок, закинувши свою першу шайбу у КХЛ. Крім нього у складі гостей голи на рахунку Олександра Королюка (4-та хвилина), Артемія Панаріна (17-та), Якова Селезньова (26-та) та Євгена Тимкіна (50-та).

Цей матч також був цікавим ще боксерським протистоянням двох канадських тафгаїв: 109-кілограмового Тревора Гілліса з "Вітязя" та на сім кілограмів його легшого Джона Мірасті з "Бариса". Минулого разу гору взяв боєць "Витязя" Гілліс, тому всі чекали на реванш Мірасті. Однак хокеїсти після 30-секундного двобою розійшлися миром. Втім тепер на хокеїстів чекає одноматчева дискваліфікація.

Відзначимо, що після цього матчу "Витязь" з 35 очками йде на 12-й сходинці у Західній конференції, а "Барис" з 44 - восьмий на Сході.

Новости: Хоккей
«Вегас» обыграл «Баффало» и продлил победную серию до восьми матчей, «Миннесота» разгромила «Коламбус»