Загородній: Мова про молодіжну лігу не йде

Однак чемпіонат ПХЛ будуть омолоджувати

У заявці клубів ПХЛ на наступний рік може бути збільшена квота для молодих хокеїстів, а також введена квота для українських голкіперів. Про це розповів генеральний директор Професіональної хокейної ліги України Юрій Загородній за підсумками наради керівників клубів 18 січня і наглядової раді ПХЛ 22 січня.

"Є ініціатива Бориса Колесникова та ХК "Донбас" про омолодження команд. Розмова в жодному разі не йде про створення молодіжної ліги, а саме про омолодження. Позиції команд виявилися різними, і було необхідно шукати розумний варіант. Багато команд висловилися проти всіх обмежень. Але коли почалася дискусія, прийшли до того, що все, що робиться у ПХЛ, повинно бути на благо юніорської, молодіжної та національної збірних України. Для цього й існує внутрішній чемпіонат"
, - наголосив Загородній.

За його словами, остаточно принципи формування команд на наступний сезон ще не сформовані, втім є попередня домовленість, що в заявках на гру на наступний сезон в кожній команді повинно бути не менше п’яти молодих українських хокеїстів.

"Залишилося визначити, яким віком буде обмежений цей пункт регламенту: 23 або 25 років. З цих п’яти молодих гравців обов’язково повинно бути два гравці 1994 року народження або молодші - на благо інтересів юніорської збірної"
, - зазначив президент ПХЛ.

Крім того пропонується, щоб з наступного сезону в заявці кожного клубу ліги був воротар-українець, який повинен буде зіграти в регулярному чемпіонаті не менше 30-40% ігор.

Також не вирішеним до кінця залишається питання щодо квоти на легіонерів. Загородній сподівається, що 5 лютого на наступному засідання наглядової ради ПХЛ більшість спірних питань щодо регламенту ліги на наступний рік буде вирішено.

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

Новости: Хоккей