Джамала відвідала Олімпійське селище, у Світоліної вкрали кросівки, а 14-річна японка стала олімпійською чемпіонкою

Яскраві сюжети дня на Іграх в Парижі

Надаль та Джокович зіграють в другому колі Олімпіади в Парижі

Знаменитий іспанський тенісист Рафаель Надаль стартував на Іграх-2024 з перемоги над угорцем Мартоном Фучовичем. Вже у другому колі змагань в Парижі 22-разовий переможець турнірів Grand Slam зустрінеться з іншим зірковим тенісистом сучасності – сербом Новаком Джоковичем.

Джамала зустрілась з українськими спортсменами

Співачка Джамала відвідала Олімпійське селище та зустрілась з представниками збірної України – гімнастами, стрибунами у воду та фехтувальниками.

Також Джамала виступила в українському домі Volia Space.

У Світоліної вкрали кросівки

В української тенісистки Еліни Світоліної на Іграх в Парижі вкрали кросівки. За повідомленням представника Федерації тенісу України, Еліна ввечері залишила своє взуття в роздягальні, а на ранок його там вже не було…

36 років тріумфу Південної Кореї

У фіналі жіночої командної стрільби з лука збірна Південної Кореї драматично перемогла Китай і вдесяте поспіль здобула олімпійське золото в цій дисципліні. Вперше це сталося ще 1988 року – 36 років тому! Саме тоді командні жіночі змагання з’явились в програмі Олімпійських ігор.

14-річна чемпіонка з Японії

Коко Йошідзава з Японії, якій на момент Олімпіади виповнилось лише 14 років, стала чемпіонкою у скейтбордингу!

новости: Olympics