Бенфіка, з Трубіним у воротах, програла третій матч в ЛЧ поспіль, а Зінченко та Лунін не провели на полі жодної хвилини

Одразу троє українців потрапили до заявок своїх команд в цей ігровий день

Анатолій Трубін у складі Бенфіки провів повний поєдинок проти Реал Сосьєдада, Олександр Зінченко в складі Арсенала зустрічався з Севільєю, проте весь матч провів на лаві запасних. Так само як і Андрій Лунін, який стабільно потрапляє в заявку Реала, але до стартового складу пробитися не може.

Бенфіка — Реал Сосьєдад 0:1

Гол: Мендес 63

Бенфіка: Трубін — Юрасек (Бернат 59), Антоніо, Отаменді, Ба (Чікінью 82) — Аурснес, Невес — Маріу (Кекчю 46), Рафа Сілва, Нерес (Гоувейя 70) — Муса (Кабрал 47)

Реал Сосьєдад: Реміро — Траоре (Елустондо 70), Субельдія, Норман, Нуньйос — Мендес, Субіменді, Меріно, Барренечеа (Захарян 76) — Оярсабаль (Алі Що 90+2), Кубо (Фернандес 76)

Попередження: Бернат 78 — Елустондо 71, Меріно 75.

Український голкіпер португальців Анатолій Трубін відіграв повний матч.

Єдиний м'яч гості забили після швидкої атаки в другому таймі. Андер Барренечеапрорвався у штрафний майданчик і виконав простріл, який замкнув Браїс Мендес. Український воротар спробував перехопити простріл, скоротивши дистанцію, проте зробити цього не зумів. Мендес відправляв м'яч уже в порожні ворота. Однак звинувачувати Трубіна у цьому голі точно не варто. Куди більше претензій у тренерського штабу «орлів» має бути до захисників команди. Загалом по воротах українця було нанесено аж 11 ударів, проте лише два із них прийшлися у площину. Окрім гольового пострілу, удачу також пробував Мартін Субіменді, проте Трубін нівелював цю спробу, виконавши класний сейв.

У цьому матчі Анатолій також грамотно діяв на виходах, кілька разів підстраховував оборонці та не помилявся у грі ногами.

Відоме аналітичне видання WhoScored поставило Трубіну оцінку 6.2 за цей поєдинок.

Після матчу Бенфіка посідає останнє місце в групі D, не набравши жодного очка. Реал Сосьєдад із сімома очками очолив квартет, випереджаючи Інтер за додатковими показниками. Шансів на вихід із квартету в команди українця залишається все менше і менше. Схоже, що за такого розкладу, для Бенфіки навіть третє місце і путівка у Лігу Європи буде неймовірним досягненням.

Брага –  Реал 1:2

Голи: Джало, 63 - Родріго, 16, Беллінгем, 61

Брага: Матеус – Мендес (Фонсека, 73), Саатчі, Ньякате, Борха – Карвальо (Брума, 66), Аль-Мусраті (Моутінью, 78) – Рікарду Орта, Салазар, Джало – Банза (Абель Руїс, 67)

Реал Мадрид: Кепа – Карвахаль, Рюдігер, Начо, Фран Гарсія (Менді, 75) – Вальверде, Камавінга, Модрич – Беллінгем (Васкес, 89) – Родріго (Чуамені, 71), Вінісіус

Попередження: Камавінга, 72, Начо, 90+2

Перший гол у поєдинку забив Родріго. Він майстерно замкнув передачу від Вінісіуса гарним ударом у верхній кут воріт. Після перерви Реал подвоїв перевагу. Своїм черговим м'ячем за «галактікос» відзначився Джуд Беллінгем. Господарі майже одразу відповіли точним ударом у виконанні Альваро Джало, який встановив остаточний рахунок протистояння – «1:2».

Брага попри шалену самовіддачу та круту гру, навіть за мірками такого грізного суперника, не змогла здобути омріяної нічиєї. Проте, як мінімум, потішила своїх вболівальників на стадіоні та біля екранів таким класним й відкритим футболом проти європейського гранда. В деякі моменти матчу португальці навіть виглядали цікавіше та переважали Реал за статистикою.

Український воротар Андрій Лунін знову залишився на лаві для запасних. В останній раз Лунін грав за «вершкових» 19-го серпня, коли ще не був придбаний його новий конкурент – Кепа, а Куртуа вже отримав травму. Пори невдоволеність українця своїм статусом та роллю у клубі, Карло Анчелотті, на жаль, не збирається довіряти Андрію та надавати йому таку дорогоцінну ігрову практику.

Конкурент Луніна – Кепа виконав один сейв та отримав оцінку 6.6 за даний поєдинок.

Після трьох зіграних турів Реал набрав 9 очок і впевнено лідирує в групі С. На другому місці – Наполі (6 очок). На третій позиції – Брага, в активі якої три пункти. Замикає таблицю Уніон, який не набрав жодного очка.

Севілья – Арсенал 1:2

Голи: Ґудель (58) — Мартінеллі (45+4), Жезус (53)

Севілья: Нюланд — Навас (Санчес, 79), Рамос, Ґудель, Акунья — Соу (Діас, 57), Сумаре, Ракітіч — Лукебакіо (Ламела, 57), Ен-Несірі, Окампос

Арсенал: Рая — Уайт, Саліба, Ґабріел, Томіясу — Едеґор (Гаверц, 73), Жоржиньо, Райс — Сака (Троссард, 81), Жезус (Нкетіа, 81), Мартінеллі (Ківіор, 90+1)

Попередження: Діас (67), Ламела (76) – Жоржиньо (68)

Каноніри відкрили рахунок перед самою перервою, відзначився Габріель Мартінелліз передачі Габріела Жезуса, який своїм видовищним розворотом в центрі поля та проникаючим пасом і зробив цей гол. На початку другого тайму Жезус забивав уже сам. Особливо кидалася в очі невдала гра досвідченого захисника Севільї – Серхіо Рамоса, який раз за разом не встигав за молодими та швидкісними нападниками Арсеналу, особливо це помітно у ситуації із першим голом у матчі.

Севілья зуміла відіграти один м'яч, відзначився Неманья Гудель, який класно пробив головою, випередивши опонентів після подачі кутового. Дотиснути «пушкарів» іспанський клуб, попри підтримку рідних трибун, не зумів. Підсумковий рахунок протистояння – «1:2».

Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко весь матч провів на лаві запасних. Скоріше за все, це пов’язано із не надто вдалим виступом українця у минулому матчі. У лондонському дербі проти Челсі, Зінченко кілька разів втрачав м’яч біля своїх воріт, отримав необов’язкову жовту картку, часто давав себе обіграти суперникам та не запам’ятався чимось особливим в атаці. Олександра замінили одразу після завершення першого тайму – це була найперша заміна у тому матчі.

Конкурент Зіни – Такехіро Томіясо провів непоганий матч проти Севільї, отримавши оцінку 6.3 за версією WhoScored.

Арсенал набрав шість очок і вийшов на перше місце групи В. Севілья йде третьою з двома пунктами в активі.