"Анагайм" і "Баффало" шокували грубістю

"Сейбрз" все-таки здобули перемогу

108 хвилин штрафу на двох. Такий джек-пот зірвали "Анагайм Дакс" та "Баффало Сейбрз" в Анагаймі.

Проте, ніщо не віщувало такої зливи грубощів. Команди грали хоча й з вогником, але з якимось острахом пропустити. Адже поразка кожної з команд значно зменшувала її шанси потрапити до зони плей-оф у своїй конференції.

Дещо сміливіше діяли гості з Баффало і отримали свою винагороду. В середині першого періоду "клинки" використали чисельну перевагу - гострого кута відзначився Дерек Рой, засмутивши воротаря "качок" Йонаса Хіллера.

До речі, швейцарський голкіпер вийшов у стартовому складі у двадцять третє, повторивши клубний рекорд.

А вже у другому періоді Хіллеру знову довелося виймати шайбу з рамки власних воріт. Йонас не впорався зі слеп-шотом Бреда Бойза.

На цьому голи скінчилися і розпочалася нервова гра з безліччю грубощів. Варто відзначити, що команди зірвалися одна на одній вже після фінального свистка. Результату матчу це не змінило.

У підсумку 2:0. Воротар "Баффало" Раян Міллер оформив четвертий в сезоні шат-аут.

новости: Хоккей