Дадонов вириває перемогу у матчі з "Ак Барсом"

"Донбас" переміг ще одного гранда

Шайба форварда Євгена Дадонова, закинута у овертаймі, принесла перемогу "Донбасу" у матчі проти дворазового володаря Кубка Гагаріна казанського "Ак Барса".

Матч, що пройшов 18 листопада у Донецьку, завершився з рахунком 3:2ОТ (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) на користь господарів льоду.

У складі "Донбасу" закинутими шайбами крім Дадонова відзначилися новачок команди Сергій Перетягін на 12-й хвилині та Денис Кочетков на 27-й. Гості відповіли голами Костянтина Корнєєва на 35-й хвилині та Даніса Заріпова на 44-й.

Після цієї перемоги "Донбас" з 33 очками йде на восьмій сходинці у турнірній таблиці Західної конференції КХЛ, а "Ак Барс" із 50 набраними балами четвертий на Сході.

Відзначимо, що для донеччан це вже третя перемога поспіль, при чому у попередньому матчі вони обіграли ще одного володаря Кубка Гагаріна уфимський "Салават Юлаєв".

новости: Хоккей