Хет-трик Доуда позбавив Україну шансів на вихід у еліту

Наша збірна програла і третій матч на ЧС

Збірна України з хокею втратила навіть теоретичні шанси на вихід у елітний дивізіон світового хокею. Наша національна команда у овертаймі програла збірній Великої Британії (3:4) третій матч на чемпіонаті світу у Словенії.

Українці першими вийшли вперед після голу Побєдоносцева у першому періоді, який відзначився вже утретє на турнірі. Однак протягом першої половини другої двадцятихвилинки у ворота нашої збірної влетіли три шайби. Відзначились Маєрз та двічі Доуд. Ще до кінця періоду Климентьєву та Побєдоносцеву вдалося зрівняти рахунок.

Протягом третього періоду хокеїсти жодної з команд не порадували уболівальників закинутими шайбами. А вже у овертаймі Доуд оформив хет-трик, принісши своїй команді першу перемогу та перші два очки на чемпіонаті світу.

Після трьох матчів в активі української збірної лише одне очко і жодної перемоги. Наступний поєдинок наша збірна проведе 19 квітня проти господарів турніру - словенців. А у заключному матчі 21 квітня українці зіграють з японцями.

новости: Хоккей