Ось чому Гласс не зіграє проти "Адмірала" (відео)

Ліга покарала голкіпера "Спартака"

Голкіпер московського "Спартака" Джефф Гласс пропустить наступний матч своєї команди через дискваліфікацію, повідомляє офіційний сайт КХЛ.

Воротар скоїв порушення на 40-й хвилині матчу з "Салаватом Юлаєвим" (2:3), що відбувся 28 листопада у Москві. Нападник уфимців Ігор Мирнов під час атаки штовхнув Гласса і при цьому сам опинився у сітці воріт суперників. Після цього воротар "червоно-білих" кілька разів штрикнув форварда ключкою.

По ходу зустрічі Гласс був покараний двохвилинним штрафом. Спортивно-дисциплінарний комітет КХЛ вирішив перекваліфікувати порушення в "колючий удар" і накласти на голкіпера заднім числом великий плюс автоматично дисциплінарний до кінця гри штраф (5+20 хвилин), а також додаткову дискваліфікацію на один матч.

Наступний свій матч "Спартак" проведе 2 грудня на виїзді проти "Адмірала".

новости: Хоккей