СКА врятував матч, програючи 0:3 вже на 5-й хвилині

Команди на двох закинули 12 шайб

Пітерський СКА, програючи "Юґрі" на 5 хвилині поєдинку з рахунком 0:3, зміг переломити хід зустрічі та здобути у підсумку вольову перемогу 7:5 (3:3, 1:1, 3:1).

У складі переможців відзначилися Патрік Торесен (7-а і 53-я хвилини), Антон Бурдасов (19), Гліб Клименко (19), Кевін Даллмен (36), Сергій Монахов (45), Олексій Семенов (49). У "Юґри" шайби закинули Олександр Головін (1), Лінус Віделль (4), Іван Хлинцев (5), Марек Трончинські (25), Віталій Ситников (58).

У післяматчевому інтерв’ю газеті " Спорт-Експрес" захисник СКА Олексій Семенов зізнався, що впевненості команді додав "сейв" воротаря Іллі Ежова, який на 10-й хвилині відбив штрафний кидок Ігоря Магогіна.

"Добре, що ми виграли після того, як почали не дуже добре. Ну, а в подальшому нам сильно допоміг наш воротар, він витягнув булліт. Після цього ми відчули себе впевненіше і заграли краще", - підкреслив Семенов.

Наразі це перший поєдинок у чемпіонаті Континентальної хокейної ліги сезону-2012/2013, у якому команди закинули більш ніж 10 шайб.

Нагадаємо, попередній матч  СКА виграв у "Бариса" 7:3, а "Юґра" програла московському "Динамо" 3:5.

новости: Хоккей