"Торпедо" засмутило московських уболівальників

"Динамо" програло у себе вдома

Результативний кидок шведського форварда "Торпедо" Мартіна Тьорнберга став вирішальним у дуже напруженому протистоянні в Москві. Місцеві "Динамівці" у третьому матчі півфінальної серії плей-офф західної конференції КХЛ приймали "Торпедо" з Нижнього Новгорода.

Господарі тричі у цій зустрічі вели у рахунку. Голи до своєї статистики записали Якуб Клепиш, Михайло Анісін, до речі мініатюрний форвард відзначився вже вшосте у цьогорічному плей-офф, та Костянтин Горовіков. Гості ж тричі наздоганяли. Відзначалися Дмитро Макаров, Мартін Тьорнберг і Роберт Нільсен, який і перевів гру в овер-тайм

А вже в додатковому періоді Мартін Тьорнберг таки зробив свою справу, закинувши вирішальну шайбу у ворота "Динамо". Отже, 4:3 Торпедо перемагає на виїзді. А рахунок у серії стає вже два один на користь автомобілістів.

новости: Хоккей