Сьомін приніс перемогу "Вашингтону" на "Бостоном"

"Кепіталз" перемогли на домашній арені

"Вашингтон Кепіталз" на своєму майданчику здобув перемогу над "Бостон Брюїнз" в четвертому матчі першого раунду Кубка Стенлі завдяки шайбі Олександра Сьоміна і передачі Олександра Овєчкіна.

Зустріч завершилася з рахунком 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) на користь господарів. Уже на 2-й хвилині ворота діючих володарів Кубка Стенлі вразив Маркус Юханссон з передачі Брукса Лайка. На 14-й хвилині "Бостону" вдалося зрівняти рахунок. Гол в активі Річа Певерлі, асистував якому Грегорі Кемпбелл. Автором переможної шайби став форвард "Вашингтона" Олександр Сьомін. Росіянин відзначився на 39-й хвилині, а допомогли йому в цьому Кейт Акойн і Олександр Овечкін.

Ця перемога дозволила "Вашингтону" зрівняти рахунок у серії 2:2. П’ята гра пройде у суботу, 21 квітня, в Бостоні.

новости: Хоккей