Анцибор: «Думала, що в непоганій формі, але щось зовсім не виходить ...»

Українка зайняла 58 місце в гонці з роздільним стартом
Фото: Getty Images

Українська лижниця Марина Анцибор прокоментувала 58 місце в гонці з роздільним стартом на зимових Олімпійських іграх-2022 в Пекіні:

«Спасибі уболівальникам. Ще не радіємо своїми результатами. Дуже хотілося б. Якщо чесно, думала, що ми в досить непоганій формі, думала, що буде краще, але щось зовсім не виходять такі результати, хоча б свої максимальні.

Люди так готові - це навіть не уявити, наскільки вони сильні. Якщо ми почнемо у наших хлопців вигравати, тоді можна з ними поборотися.

Дуже складно, вони (суперники - прим.) Тренуються напевно день і ніч, що вони такі сильні. Важко з ними боротися. Хоча я думала, що в хорошій формі, але досить в некрасивій формі.

Треба багато технологій змінювати, план підготовки, фінансування, мабуть, більше. Хоча потрібно спочатку людей, дітей, щоб вони прийшли в спортивні школи.

Не завжди фінансування може поліпшити це. Багато що потрібно змінити і вдосконалювати. Дуже складно, мало персоналу, а багато роботи. Все можливе робимо.

Цього року олімпійська підготовка була дуже хорошою, немає ніяких питань, фінансування було на висоті - все у нас є, інвентар видавали.

Як завжди, після Олімпійських ігор настає затишшя. Потім, у кого є бажання, тренується будинку, у кого немає - потрібні збори, це дуже складно. За рік не зліпити олімпійського чемпіона.

Ця Олімпіада, і, мабуть, професійно можливо рік, але вже потрібно закінчувати, мабуть. Вже досить багато часу тут, потрібно щось шукати нове, розвиватися далі.

У мене ще 30 км тут. Сподіваюся, що хоч там здасться, хороший буде результат. Це моя улюблена дистанція, коньковим стилем. Думаю, що там, сподіваюся... Думала, сьогодні буде краще, але щось немає ».


Нагадаємо, в Пекіні збірна України поки не завоювала жодної медалі.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися