UFC 267. Петро Ян переміг Корі Сендхагена. Як це було

Всі головні моменти бою на XSPORT.ua
Петро Ян - Корі Сендхаген

Петро Ян переміг одноголосним рішенням суддів Корі Сендхагена


За підсумками п'яти раундів судді одноголосно віддали перемогу Яну з рахунком: 49:46, 49:46, 49:46.

5 Раунд " Бійці поки не поспішають, намагаючись дочекатися останніх хвилин, коли можна влаштувати навалу. У другій половині раунду Петро став частіше йти в атаку, але і американець не втомлювався контратакувати. Відзначимо, що кінцівка виявилася не такою видовищною, як очікувалося.

4 Раунд " Ян почав дуже багато потрапляти жорсткими ударами, що дозволило йому більш впевнено контролювати бій з позиції першого номера. В середині п'ятихвилинки Корі почав робити проходи в ноги, але утримувати росіянина на настилі він не зміг. Потім Петро продовжив розбивати Петра у сітки. Витривалість підвела американця, через що він програв вже другий раунд.

3 Раунд " Ян ніяк не може вийти на потрібну дистанцію, де зміг би без проблем нанести двійку в голову. А коли він намагається стрибнути на суперника з ударом, то багато пропускає.

На третій хвилині раунду бійці почали обмінюватися ударами, і здавалося, що обидва в різні епізоди були вражені. В кінці другої хвилини Петро відправив американця в нокдаун, але фінішувати не зміг.  

2 Раунд " Ян пішов в атаку і це як завжди небезпечно. Але вдало у росіянина поки проходять тільки лоу-кикики і мідл-кики. Потім Корі продовжив розбивати Петра своїми багатосерійними комбінаціями. Хоч бій і проходить для росіянина невдало, він іноді потужно потрапляє по супернику, що надзвичайно небезпечно.

На останній хвилині Сендхаген перетворив бій в односторонній, розбиваючи опонента з дистанції, і йдучи від більшості контрвипадів.

1 Раунд " Сендхаген багато рухається, намагається наносити по колишньому чемпіону багатосерійні комбінації і відступати. Набагато рідше американець вкладається в свої попадання, працюючи на окуляри. Ян поки нічого не може зробити в атаці, оскільки суперник істотно вище. Петро багато пробиває лоукікі і пропускає дуже багато джебів. Цей раунд за американцем.

"БІЙ ПОЧАТКУ!

" Петро Ян також вийшов в клітку.

" Сендхаген в октагоні. Скоро почнемо.

" Привіт, шановні читачі порталу XSPORT .ua Починаємо текстову онлайн трансляцію поєдинку Петро Ян - Корі Сендхаген.


31 жовтня в Абу-Дабі в другому за значимістю турнірі UFC 267 Петро Ян (15-2) проведе поєдинок проти Корі Сендхагена (14-3) за тимчасовий чемпіонський титул в найлегшій вазі.

Ян в березні програв свій чемпіонський титул Алджамейн Стерлінгу через дискваліфікацію після забороненого удару. Реванш повинен був пройти на UFC 267, але американець знявся з бою через проблеми зі здоров'ям.

Сендхаген в липні програв роздільним рішенням суддів Ті Джею Діллашоу.

Текстова онлайн трансляція поєдинку буде доступна на нашому сайті в цій новині. Зразкове початок - 23:00.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: MMA